| AlexRăzvan531765 a întrebat:

Stie cineva cea mai rapida metoda de a convertii fiserele (filme) cu format MKV DTS in in Ac3 sau altele care sa poate rula de pe stick USB? Vreau programe gratuite daca se poate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xilisoft, Xilisoft.HD.Video.Converter, l-am folosit pentru n format de video, pentru ipad, pentru psp, pentru telefon, ai acolo optiuni sa setezi, dar depinde de puterea pc-ului tau cat de repede iti converteste un film, din avi spre exemplu (sa zicem 700mb)
in 3gp, (200 300mb), il recomand.

| AlexRăzvan531765 explică (pentru anonim_4396):

Nu are chiar atatea obtiuni dar e foarte bun, multumesc. De miscat se misca mai bine decat HandBrake. E el cam scump dar ma descurcwinking

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Asta face o treabă excelentă!
https://video.online-convert.com/

| Grigoirc a răspuns:

Cum a spus si colegu Xilisoft si il gasesti pe torenturi gen gratuitwinking
iti recomant f i l e l i s t