| GRobert a întrebat:

Stie cineva cum activez 3G pe Nokia E71? Pentru cartela DigiMobil

Răspuns Câştigător
| AlexaBijuMic a răspuns:

Daca operatorul respectiv are acest tip de conexiune se poate activa din centrala lor. Suna la Relatii cu Clientii si solicita informatii. Totul depinde de reteaua lor si de acoperirea 3G a acesteia. Sincer ..eu nu am auzit sa aiba Digi 3G. Dar incerca

| GRobert explică (pentru AlexaBijuMic):

Multumesc mult, am sunat si mi-au zis sa aleg tara... era setata pe Italia, de aceea nu mergea, trebuia sa pun Romania.

1 răspuns: