| Legalize_Andrei_1997 a întrebat:

Stie cineva cum fac root la S7 Edge cu Android nougat 7.0? Fara pc...

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu face, nu o sa mai poti face nimic pe el, plus ca incerci degeaba... Are o securitate foarte complexa, nu poti face root doar de pe telefon.

| Legalize_Andrei_1997 explică (pentru Clorox):

Bada o sa pot ca nu strica telefonul de tot

| Rommeo a răspuns:

Eu sincer nu mai fac demult root pe telefoanele mele. Daca vrei sa obtii performanta si baterie mai buna, cel mai bine este sa i flash-uesti un custom rom, asta bine nteles daca nu este in garantie.

| Legalize_Andrei_1997 explică (pentru Rommeo):

Nu afecteaza garantia cu nimic daca faci root