| Mrjohn99 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa imi aflu data de nastere de pe un cont de facebook, intreb asta din cauza ca m-au blocat cei de la facebook si acum trebuie sa imi pun data de nastere pentru al debloca dar nu mai stiu ce data de nastere am pus, deci prin urmare stie cineva cum o pot afla?
PS.Am intrat de pe al cont sa ma uit dar nu e publica aceasta informatie.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ți-au blocat contul, cum ai reușit să-ți vezi profilul, accesându-l de pe alt cont? De obicei, când contul e blocat, scrie "Sorry, this content isn't available right now", fără posibilitatea de a-l accesa.
Încearcă să-ți amintești data de naștere, altfel contul e pierdut, pentru totdeauna. Oricum, dacă ai ajuns în situația aceasta, din nefericire, cineva te-a raportat. straight face
Fă-ți altul, crezi că contează așa de mult pierderea unui cont? Îți recâștigi prietenii, cu ușurință, dacă chiar vrei. Dar, de data asta, trebuie să ai grijă pe cine adaugi în listă.

| Mrjohn99 explică (pentru floresdemayo):

Conteaza deoarece acest cont era dedicat pentru pagini cu like-uri si din pacate cred ca este pierdut

| floresdemayo a răspuns (pentru Mrjohn99):

Atunci, îmi pare rău. Nu am știut că tu aveai și pagini, la care țineai mult. Am găsit pe net adresele acestea, încearcă să le scrii, poate reușești cumva să-i convingi...

appeals@facebook.com
disabled@facebook.com
info@facebook.com
abuse@facebook.com

Dacă recuperezi contul, menționează-ți datele reale și bifezi "Doar eu", dacă sunt confidențiale. Asta, pentru e evita eventualele probleme, care pe FB, pot apărea de nicăieri. Îți doresc succes!
http://www.lucrurigratis.com/2011/10/probleme-profilul-facebook/