| Alli23 a întrebat:

Stie cineva cum poti face sa ai multe like'uri pe facebook?

6 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Sa ai cat mai multi prieteni pe care nu ii cunosti si sa postezi poze aproape dezbracata si nu uita e fooarte important sa iti dai mereu check-in oriunde ai fi.winking

| SasNetRomania a răspuns:

Pentru ce vrei asa ceva happy? iti tin alea de cald? iti dau alea de mancare? cu alea mori de foamewinking mai citeste si tu o carte, mai iesi pe afara happy

| Krixxus a răspuns:

Vrei like-uri? fara numar?
https://www.youtube.com/......tps?/watch
fa ce zice in clip si gata
trebuie doar sa ai 18 ani si cont public si optiunea de fallowers activa,

| AdycuThebest a răspuns:

Generatoare de like...dar nu cred ca e corect sa furi like...fiecare primeste like dupa cat de feumis e si cati prieteni are...winking

| AdycuThebest a răspuns:

Frumos*

| Andy12N a răspuns:

Posteaza poze drăguțe