| dofkdfhgjfgjrtfjfvjr7tgj67u a întrebat:

Stie cineva cum sa imbunatatesc google traducere?
ajutooor repede daca puteti in seara asta dau funda repedeeee!

Răspuns Câştigător
| dfeel a răspuns:

Ambigua intrebare happy
daca te referi la o traducere gresita pe care ai descoperit-o, ei bine la fiecare traduccere ai un buton cu care poti sugera o traducere alternativa.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu dictionarul si ceva munca

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Scriind corect romaneste si punind toate semnele de punctuatie la locul lor. Fara abreviatii. Nu il imbunatatesti tu, ci trebuie sa-l folosesti corect.

| dfeel a răspuns:

Alternativ poti incerca si alte servicii de traducere gen: http://translate.reference.com/

| SueZz a răspuns:

Salut,

Incearca sa traduci fiecare cuvant in parte si dupa formezi tu singur propozitia.