| MikeZG a întrebat:

Stie cineva cum sa imi inregistrez vocea fara microfon?

6 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Nu inteleg sensul intrebarii dar din cate stiu toate dispozitivele folosesc microfoane pentru captarea sunetului si eventual inregistrarea lui. Fie ca e telefon, reportofon, combina audio, pc, etc toate au microfon pentru captarea sunetului, dar pentru inregistrarea lui pe un mediu de stocare, tehnologia poate diferi in functie de aparat.

| unCalutz a răspuns:

Cu telefonul mobil

| Isabela96 a răspuns:

Cu telefonul sau repotofonul

| theodor01 a răspuns:

Pe telefon?

| LORYLoreley a răspuns:

Poti, si este foarte simplu, este o metoda care acum am descoperit-o, daca ai o pereche de casti de telefon obisnuite, la care asculti muzica copatibile cu pc-ul conectezi firul la pc, dai la start-acccesories-sound recorder dai start si vorbesti in microfonul castilor happy.
Funda?

| LordBelial a răspuns:

Start/all programs/accesories/entertainment/sound recorder.