| justme_4441 a întrebat:

Stie cineva cum sa imi instalez singura netul pe cosmote? Ca am incercat sa imi activez setarile si nu a mers...

Răspuns Câştigător
| adriangabor92 a răspuns:

Trebuie sa sunati la 1234 apoi tastati 140 si intrati in legatura cu cineva de la relatii cu clientii. le spuneti ca vreti sa activati netul pe telefon si ce fel de abonament de net doriti ( il alegeti sunand la 1234 si tastati 13331 si acolo st informatii) cam in 30 de minute o sa aveti net activ pe telefon setarile sunt cele de mai sus! Chestia e ca trebuie sa aveti un telefon compatibil

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu