| Faraanume a întrebat:

Stie cineva cum sa schimb marca televizorului la aplicatia WatchON de pe S4? Am folosit aplicatia pentru un televizor de la Funai Tv si vreau sa fac aplicatia sa mearga pentru un televizor Samsung, dar problema este ca nu imi dau seama cum sa schimb setarile anterioare. Ma poate ajuta cineva? Funda

Răspuns Câştigător
| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Intri in aplicatie. apesi in dreapta sus :setari - resetare totala setari și apoi configurezi din nou. succes;-)

| Faraanume explică (pentru Grigore_Daniel_1984):

Am rezolvat, intr-un final. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Cu placere;-) o seara frumoasa :-)