| serbanmarius00 a întrebat:

Stie cineva cum sa trimit un virus prin mess fara ca cel care trebuie sa-l primeasca sa nu isi dea seama?

9 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Tie ti-ar conveni sa iei virusi de pe mess de la unii si altii?

in primulk rand trrebuie sa creezi un virus care bineinteles pe tine sa nu te afecteze cu nimic.
in al doilea rand acesta trebuie creat pentru a lucra cu porturile si chestiile de la messenger.
apoi sa ii gasesti cale catre un utilkizator anume si nu sa il primeasca toti din lista ta.
Avand in vedere ca ai pus o asemenea intrebare cretinoida nu cred ca ai mai mult de 15 ani deci fa altceva mai util in viata ta decat sa trimiti virusi pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba digicron nimeni nu tea intrebat parerea ta. Si draga serban2000 cred ca trebuie sa cauti pe net, scuze ca nu team putut ajuta dar si eu caut acelasi lucru. Daca vrei iti trimit la mesaje un site in care sa faci ce vrei tu. Succes! fundita?

| gamestoper1998 a răspuns:

Chestia cu virusi e una si buna:greu de facut greu de trimis dar te asigur ca daca gasesti un virus care(ex:sa stearga hdd)poti sa il trimiti prin email cu o oferta falsa de ex:un concurs si arhiva cu virusul care e cu o iconita de txt ca formular de inscriere.ii va sterge tot ce are in momentul accesarii.Eu iti recomand aceasta metoda cu e-mailu folosind alt id-u facut de tine sau folosind altu decat cel cunoscut de victima si ii trimiti fain frumos e-mailu cu oferta concurs sau ce vrei u si cand il va dezarhiva si accesa buff!:).PS:nu ii a sterge decat toate partitiile(c.d.f.g sau ce o avea el)in rest nedeteriorand altceva.Pt cei care vor acest virus care nici nu poate fii detectat de antivirusi uramatii linkul: http://hacksoftware.3xforum.ro/post/395/1/un_virus_care_sa_stearga_hdd/ 100% garantat si sigur.arhiva nu va dauna PC-ului tau sa al lui numa! si numai daca este dezarhivat si accesat.Have fun :)

| hohaves a răspuns:

Da se poate. trebuie crreat un notepad si in el bagi de ma imulte ori x=msgbox si il faci ca My computer.bat ca bat trebuie ca sa il activezi. pui iconita de la my computer il trimiti ala intra in el si ai facut un viu(astept fundda)

| Alexandru074 a răspuns (pentru gamestoper1998):

Ai descarcat arhiva? da-mi-a si mie pls

| N0m0re a răspuns:

Simplu ca bunaziua. http://tricksblog.sextgem.com/files/create%20a%20shutdown%20virus. Virusu ii stinge pcu / restarteaza, depinde de setarea ta. + ii afiseaza un program de tine, e infofensiv, doar ca dupa ce i s-a stins pcu nu-l mai poate porni timp de 13 secunde :), Ps. Dupa ce-l creezi nu-l incerca. daca din greseala dai click pe el si se activeaza, dai run si scrie Stop.exe;) PACE

| Demeter_Otto_1994 a răspuns:

Attila cf

| Albastreala_Florin_1984 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau si eu un virus cand il trimit sa stearga un filmulet din calculator sau dupa ce aparat se conecteaza persoana respectiva

| Cucos_Constantin_1996 a răspuns:

Merge si pe mobil?