| ekkk a întrebat:

Stie cineva cum scapi de acel logo de la action miliris care apare in video
dau funa

Răspuns Câştigător
| BroSafarii a răspuns:

Iti iei Acrion Miliris Pro (Licenta, gasesti pe google, daca nu cauti pe F*leL*st.ro, ai nevoie de cont) Gasesti sigur.
Alta varianta iti iei Fraps, un alt program cu care poti filma video-uri (jocuri, desktop, internet, tot cauti iar PRO licenta).
Default Video: F9 = pornesti/ opresti video
F10 = ScreenShot
F12/ F11 nu mai tin minte = Faci ca Fps-ul aparut in colt sa dispara (apesi de 3, 4 ori se duce in alt colt, pana la urma va disparea)
Bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi o licenta

| Bandit288 a răspuns:

Cumperi versiunea PRO

| XSonic100 a răspuns:

Pai. Action trebuie cumparat pentru a disparea acel logo de sus deoarece ei isi fac reclama ca sa il cumperi si te duci pe situl lor si cumperi o licenta. Costa 24.95 Euro sau. te duci pe net si furi o cheie care sa fie valabila pentru versiunea pe care o ai la mirillis! Bafta!