| BigLike a întrebat:

Stie cineva cum se face programare pe econsulat.ro la ambasada romaniei pentru procura reinoire act de identatite? Am sunat la ambasada de cateva ori si am vorbit cu diferiti operatori si fiecare mi-a zis lucruri diferite am incercat sa fac programare online pe econsulat.ro insa imi da eroare si sunt confuz poate este cineva cine a trecut prin aceeasi situatie si stie mai bine cum sa procedeze mutumesc anticipat FUNDA

1 răspuns:
| TeoOnaca a răspuns:

Depinde ce eroare îți dă. Trebuie sa scanezi și sa încarci actele necesare, apoi aștepți mail de confirmare. După ce îți vine e-mail, trebuie sa alegi o data din cele propuse, ca să ți se facă programarea.