| andreeamitoi a întrebat:

Stie cineva cum se poate face inimioara sau alte simboluri? Ma refer la asta: ♥ (fara copy-paste de la altcineva)

Răspuns Câştigător
| Clutsky a răspuns:

Tasta alt (din dreapta) apasata, si tinand in continuare apasat pe ea, apesi pe rand 2 5 9 (in aceasta ordine), dupa care iei degetul de pe alt, si-ti va aparea

Sa ai numlock pornit, si cifrele din dreapta, de la calculator, nu de sus!

| Andronache_Diana_1998 a răspuns (pentru Clutsky):

Hello! Stii cum pot insera si alte simboluri? De exemplu trefla sau rombul de la carti de joc.

6 răspunsuri:
| andreeamitoi explică:

♥♪♥ Mersi mult tuturor ♥♪♥!

| adriana_4524 a răspuns:

Start-All Programs-Accessories-System Tools-Character Map si iti apar inimutze stelute.:*

| AiDa_5611 a răspuns:

Pai unele simboluri de fac daca apesi in acelasi timp pe Alt si o litera, o cifra, un semn, etc. Dar nu merge la toate tastaturile... sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar la messenger nu merge cu alt crying

| Juravlea_Doru_1979 a răspuns:

Usor cm o zis si adriana_4524 de la caracter map si dc nu gasesti acolo stele sus este scris arial tu dai pe sageata in jos si-ti alegi alt scris si apropo inimioaree faine si stelele sau alt ceva nu se fac bine pe alt si pe stiu eu ce mai numere dr la caracter map trbe sa dai pe modelul cre vrei si apoi dai select si il ei si il muti la mess sau la facebook depinde la ce vrei tu s-al puy bafta♡☼☆♫♬♪☺☏♱♰௷!௹ஶரௐஹுன!