| KittyLovely123455 a întrebat:

Stie cineva cum se sterge un cont de Instagram?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

îți poți șterge contul folosind acest link: https://www.instagram.com/......nts/login/

În pagina web respectivă, pe care o accesezi de pe desktop sau mobil, vei fi nevoit să te autentifici, dacă nu ești deja, cu datele contului pe care vrei să-l ștergi.

În partea de jos a ecranului, alege motivul pentru care vrei să-ți ștergi contului. Dacă nu vrei să oferi nicio formă de feedback, alege Something else și tastează-ți din nou parola aferentă contului. La final, apasă pe Permanently delete my account la baza ecranului.

Este important de reținut că este imposibil să-ți ștergi contul din aplicația de mobil.

4 răspunsuri:
| RKBlue a răspuns:

"Stie cineva cum se sterge un cont de Instagram?"
Da. Tata Google.
Dai o cautare simpla si afli imediat.

| Simpatic a răspuns (pentru RKBlue):

Mereu m-am intrebat de ce Google nu are si el o navasta o Googlina sau ceva un motor de cautare feminin, inteleg ca Google este neutru ca si gen happy

| RKBlue a răspuns (pentru Simpatic):

Google este neutru.
Desi biologic este masculin, acesta se identifica ca neutru.
De asemenea este pansexual.
Il consider cel mai bun prieten la nevoie(sau prietena)
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie intrat pe desktop