| Yee a întrebat:

Stie cineva cum trimit o poza cuiva pe Instagram de pe PC? Nu imi merge sa le trimit simplu cum fac pe messenger.

7 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Trebuie să le ai pe telefon! De pe pc cred că nu se poate.

| GicaGigekGica a răspuns:

Nu poti trimite mesaje pe insta de pe PC

| Bizon95 a răspuns:

In windows store pe windows 10 exista aplicatia: Instagram
poate te ajuta!

| pcFrog a răspuns (pentru Bizon95):

In completare, imaginile trebuie sa fie in C:\Users\numeutilizator\Pictures\Camera Roll\ urmand ca aplicatia sa le preia de acolo.

Este singura solutie de moment pentru a posta pe Instagram de pe calculatorul personal.

| Mete0ra a răspuns:

Ai in windows store Instagram-ul sau cauta o extensie pentru chrome

| Bizon95 a răspuns (pentru pcFrog):

Aha, ok!

| Yee explică (pentru pcFrog):

Multumesc de sfat, dar eu nu vreau sa le postez, ci sa le trimit cuiva ce nu are din pacate mess-ul pe telefon. Eu am pozele doar pe pc.