| Benyamin173 a întrebat:

Stie cineva daca căștile beats studio 3 merg conectare prin bluetooth pe un telefon cu Android(ultima versiune de Android)

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Le poți conecta la orice dispozitiv care suportă tehnologie BlueTooth și are suport audio.

| Benyamin173 explică (pentru GPA):

Mersi,eram putin nedumerit deoarece am auzit ca are nu stiu ce cip d e la Apple si asta de la Apple sunt in stare sa le faca compatibile numai cu produsele lorrolling on the floor

| GPA a răspuns (pentru Benyamin173):

Sunt făcute de Apple, dar faptul că sunt compatibile cu dispozitivele Apple este doar o chestie de "marketing", doar pentru a cumpăra produsele lor.
Nu-i așa, căștile funcționează pe absolut orice device.

| Benyamin173 explică (pentru GPA):

Stii cumva a cat tine bateria si daca se aud la fel deoarece la baterie stiu sigur ca tine mai putin pe un telefon cu Android