| LaMaxim a întrebat:

Stie cineva daca google maps functioneaza acum fara internet, si daca da cat de bine merge?

Răspuns Câştigător
| sorinake a răspuns:

Da.
Poti descarca offline hartile.
Mai multe informatii, despre cum trebuie sa procedezi, la sectiunea lor de suport: https://support.google.com/......er/6291838

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca iti descarci hartile merge si fara net

| UserRo10 a răspuns:

Poti face ceea ce au scris colegii mai sus, sau, poti instala aplicatia Here maps si descarci o tara intreaga. Dupa mine, e mai ok ca si Google maps. Pe google maps poti descarca o anumita arie, dupa trebuie sa descarci alta arie si tot asa pana descarci toata Romania. Cu Here maps descarci din prima toata tara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da functioneaza, ft bine, trebuie doar sa instalezi maps offline.

| ronanwilliams389 a răspuns:

You can visit on this link for Google maps related problem
https://www.wikicue.com/how-to-fix-google-maps-not-working-problem