| Adry05 a întrebat:

Stie cineva daca pot seta pe Messengerul de la Facebook sa primesc mesaje doar de la o anumita persoana? Gen sa primesc notificare doar cand imi scrie o anumita persoana, si la restul sa nu-mi dea notificare.

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Ai putea să opreşti notificările la toate persoanele, să o iei pe fiecare în parte.Intri în meniul de conversaţii cu persoana respectivă, iar în bara de sus, unde apare numele persoanei, poza, dai acolo şi îţi va apărea un meniu în care puţin mai jos vei vedea Notifications.Selectezi şi vei vedea mai multe opţiuni de Mute Conversation.
Altă metodă nu ştiu, posibil să mai fie şi alta.

| Adry05 explică (pentru J0B0MAT):

Sa stii ca nu e o idee rea, mersi.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Adry05):

Cu plăcere. Durează ceva, dar în rest e ok.