| andrey346 a întrebat:

Stie cineva de ce nu pot da update la driver? Adica am incercat si manual sa instalez dar nu merge, nu stiu ce are, zice ca nu e compatibil cu windowsul si nu stiu ce sa fac, am o problema la un joc si cred ca problema e ca n-am dat update la driver

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ce driver, ce joc, ce windows, ce sistem ai...
Da mai multe amanunte.

| andrey346 explică (pentru danbnz):

Am Windows 10 placa video NVIDIA GeForce GT 730 am incercat sa bag versiunea 461, 92 și pe Fortnite când vreau să intru pe party royale îmi da crash și mă scoate fara sa mi zică nimic gen daca am ceva de la net și trebuie să intru din nou pe el

| NLS a răspuns:

Ce placa video ai?
Ce versiune de driver ai incercat sa bagi, si de unde ai scos-o?

| andrey346 explică (pentru NLS):

Placa video NVIDIA GeForce GT 730, versiunea de driver 461, 92