| AlisPretty a întrebat:

Stie cineva de aici programare web?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da.

| AlisPretty explică (pentru OnuOnulică):

Atunci da-mi add la "alisalexandrescu"

| Wøodenpints a răspuns:

Oferi ceva de lucru contracost sau vrei doar să te folosești de cunoștințele altora?

| AlisPretty explică (pentru Wøodenpints):

Vreau sa invat. Adica stiu programare web doar baza si vreau sa stiu mai mult si mai fac mici proiectele si cand ma impolmolesc sa intreb.

| Wøodenpints a răspuns (pentru AlisPretty):

Programare...în ce? Ce vrei să înveți, HTML, PHP, CSS, Java?

| AlisPretty explică (pentru Wøodenpints):

In toate. Toate sunt necesare

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Sunt multi priceputi pe acest site, daca vei posta intrebare la categoria Informatii utilitare sau Tehnologie vei primii ajutor

Răspuns utilizator avertizat