| AylinS a întrebat:

Stie cineva de ce acum majoritatea fetelor isi pun la statusul de pe facebook "New York" sau "Las Vegas"?

Răspuns Câştigător
| yumeee a răspuns:

O fi vreo nouă modă desprinsă din filmele de fete gen gossip girl sau mai ştiu eu ce alte porcării s-au mai scos.

5 răspunsuri:
| lucian a răspuns:

Poate sunt mai intersante, cred ele da nu sunt decat niste PITZIPOANCE

| byabyaby a răspuns:

De proaste sa para mai interesante PITZIPOANCE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune. ti si tu:daca c*****e ar fi fosforescente in orasul tau(ex:bucuresti) ar fi ca in las vegaslaughing

| ZeRRo a răspuns:

Pitziponceala, locuri in care nu vor ajunge niciodatawinking

| AylinS explică:

Multumesc fetelor pentru raspuns. ati fost haioasehappy