| Silviu_Jr_1995 a întrebat:

Stie cineva de ce cand filmez cu Fraps are lag?

4 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Ai procesorul, placa video sau ramii sau toate 3 slabe. rami insuficienti si placa video cu memorie ram putina si procesor slab, cu alte cuvinte calculatorul tau face 2 lucruri deodata, e intrebuintat si in joc dar si pentru a filma ce joci. nu se descurca. sad ce calculator ai? spune componentele.

| Silviu_Jr_1995 explică (pentru florin1979):

Placa video si procesorul sunt bune dar intr-adevar nu am rami destui...

| florin1979 a răspuns (pentru Silviu_Jr_1995):

Sunt bune... spune ce sistem ai.

| booogdanz a răspuns:

Calculatorul tau nu este destul de performant. iti recomand dxtory, este mai bun consuma mai putine resurse happy