| OneShot001 a întrebat:

Stie cineva de ce Facebook-ul da follow singur la prietenii pe care am dat unfollow? Cand dau iar unfollow si dau refresh la pagina tot following arata. Cum opresc asta? E enervant.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Odată debifată, nu ar trebui să îți mai apară în continuare. Am făcut și eu, o mică probă, cu prietenii din lista mea, dar s-a debifat normal. Și la tine trebuia să se întâmple la fel. Eroarea e de la ei, nu de la tine. Loghează-te pe alt browser (eu folosesc Mozilla) și încearcă din nou. O dată e suficient, iar dacă nu îți reușește, nu are rost să te stresezi în continuare, fiindcă în câteva zile, se va rezolva situația, de la sine.

| OneShot001 explică (pentru floresdemayo):

Asa e de vreo luna. Pana acum nu era asa

| dfeel a răspuns:

Pe Facebook orice persoana pe care o ai in Friends are automat flag-ul Follow.
Poti avea o persoana doar in Follow dr nu si prieten, dar nu poti avea o ersoana Friend fara sa fie si Follow.