| SuperPont a întrebat:

Stie cineva de ce imi merge internetul de la Orange asa greu? Am router de la ei si am testat viteza nu urca mai mult de 1mbps de ieri, un sfat?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Cred ai terminat limita lor de trafic la viteze de N, nu?
Pana acum ai avut viteze mai mari, nu-i asa?
Daca-i asa, ai cazut efectiv in capcana Orange.
Deci practic in fiecare luna ti se da de acum 'net ca pe telefon, doar ca dupa ce ai terminat 'netul, ai "internet nelimitat" la fi viteze de rahat.
Familia mea a cazut intr-o capcana de genul, dar care implica un stick.

| Catrice a răspuns:

Eu am net pe cartela. 4G. Consumat jumătate (referitor la ce se spune mai sus). Abia merge și mi-a zis cineva să-l schimb pe 3G... uneori merge mai bine rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine ajunge 5mb/s cu usurinta Tot de la Orange.