| nikolettta a întrebat:

Stie cineva de ce la nici o zi dupa ce-mi pun folie pe telefon imi apar bule de aer fara sa fac ceva special cu el? Ce as putea face sa nu mai apara? Ce folie ar trebui sa pun?
multumesc

4 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Din cauza prafului si a mizeriei care a ramas pe telefon sau poate nu l-ai curatat bine cand ai pus folia. Eu am fost la un magazin unde mi-a pus folia pe telefon acolo si sta bine lipita nu se desprinde deloc.

| GdX a răspuns:

Folia nu a fost bine pusa, sau pana a pune folia nu a fost curatat bine ecranul telefonului. Nu trebuie sa fie pic de praf sau mizerie pe ecran atunci cand pui folia.

| RobertMoon a răspuns:

Probabil nu a fost folia de calitate sau nu a pus-o bine cine a montat-o. Iti recomand folie de sticla, nu face deloc bule si iti protejeaza ecranul foarte bine, e cea mai recomandata fata de cea clasica de plastic.

| Elide a răspuns:

Folie de sticla