| Ioana2012J a întrebat:

Ştie cineva de ce la telefonul Nokia C5 03 nu merge internetul? Menţionez că am cartelă, nu abonament. Am intrat pe site-ul orange, am trimis setările internet, le-am activat, am umblat şi în telefon pe la setări, dar nimic. Mi-am activat şi o opţiune internet, mi-au fost extraşi 1, 5 euro degeaba că tot nu merge. Ştie cineva cauza sau ce trebuie făcut ca să meargă? Astept raspuns, va rog.

1 răspuns:
| AdiiLove a răspuns:

Si eu am c5-03, dar am cartela de Vodafone si nici mie nu mi-a mers netul inclus in extraoptiune, asa ca m-am dus la magazinele Vodafone si au umblat ei prin setari, nu stiu pe unde.si au rezolvat. Sfatul meu este sa te duci la un magazin Orange, explici prolema si stiu ei ce-i de facut. Sper ca ti-am fost de ajutor. Bafta!>big grin