| vladutzumuresan1996 a întrebat:

Stie cineva de ce nu mai pot trimite mesaje pe messenger, Facebook? Conexiune este, dar cand scriu mesajul si dau enter zice ca nu s-a trimis si daca apas sa se trimita din nou tot nu merge. Am dat si restart si tot asa. Oare de unde ii problema?

Răspuns Câştigător
| ChristianKalman a răspuns:

Bună! Pentru câteva zeci de minute Facebook-ul a avut o problemă și nu a funcționat, dar și-a revenit. E posibil să fie asta sau e posibil să fie pur și simplu de la tine. Deconectează-te și reconectează-te la internet. Dacă nici asta nu funcționează, în funcție de dispozitivul de pe care folosești Facebook și Messenger, dă-i un restart sau dezinstalează și reinstalează aplicațiile. Șterge și cache-ul, eventual. Baftă!

1 răspuns:
| Eduard619 a răspuns:

Incearca sa stergi si mess ul si Facebook ul si apoi sa le reinstalezi.