| Andreea9222 a întrebat:

Stie cineva de ce nu pot primi mailuri pe yahoo? Mentionez ca nu am niciun mesaj in inbox/spam si eu pot trimite mesaje, doar nu pot primi.
Apare eroare 552 action aborted mailbox not found la cine incearca sa-mi trimita.Cum pot remedia asta?
Multumesc

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Verifica daca ai introdus bine numele de uitilizator si parola, poate tu ai introdus gresit una din ele sau amindoua si din aceasta cauza da eroare, verifica sau fa ti un cont nou cu parole noi si nume de utilizator, si scrie undeva parola si numele de utilizator sa nu le pierzi ca daca cineva i ti sparge parola sau blocheaza contul sa stii cu ce parola te ai logat, ca degeaba o sa ne intrebi aici ca parolele nu le poti spune nimanui doar tu trebuie sa le stii.