| iwantananswer a întrebat:

Stie cineva de ce nu pot sa distribui povestea de pe Instagram pe Facebook,de fiecare data cand incerc imi apare o notificare si imi spune, contul de Instagram nu este asociat cu cel de Facebook si nu am dreptul sa distribui dar ce naiba cand am facut Instagram-ul l-am facut cu Facebook-ul si sunt conectat pe amandoua de pe acelasi telefon, poate sa ma ajute cineva

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Setings>linked accounts si vezi acolo daca e legat Facebook. Daca e, da-i unlink si da-i link inca odata.

3 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Pai ai aplicatia Instagram descarcat?

| Maria209 a răspuns:

Trebuie să-ţi mai legi încă o dată contul de Instagram cu cel de Facebook.