| Nrimazn8qndu a întrebat:

Stie cineva de ce numai primesc mesajele în bara de notificari de la Instagram? Am facut orice, m-am deconectat si m-am reconnectat, l-am dezinstalat si l-am reinstalat, m-am uitat la setari sa vad daca e ceva de acolo si etc, dar degeaba va rog știe cineva ce sa fac?

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Te-ai dus acolo la notifications in aplicatie si ai pus totul pe "from people you know" sau "from everyone"? Ai la zi updatat androidul si aplicatia, cat de vechi e telefonul? Ah si vezi la settings in telefon la apps sa fie permis sa iti dea notificari pentru ca pot fi blocate si din setarile telefonului nu doar din aplicatie.