| madalina14l a întrebat:

Stie cineva de ce pe ipad air 2 pe unele site uri nu se adauga subtitrarea la filme/seriale. Adica se vede numai cand este imaginea mice, cand este imaginea mare nu se vede! Va rog frumos ajutati-ma! happy

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

De ce nu descarci tu filmul si ii bagi subtitrarea ta? Nu mai trebuie sa stai 10 ani sa se incarce aia pana sa poti vedea filmul si ai calitate mult mai buna. Eu nu pot sa vad un film daca nu are cel putin 720p iar pe site uri din astea de asigur ca ala nu e 720 sau 1080 p pur. Descarca bs player asta o sa iti descarce automat subtitrari(daca exista) la orice film intri in film si iti apare o lista de subtitrari apesi in stanga si bifezi casuta dupa apesi pe descarca in dreapta ai raiting-ul la subtitrare de la 1-5 scorul sau nimic. Jos pe aceeasi fereastra ai undeva unde sa schimbi limba in caz ca nu e pe ro sau rum adica romana o schimbi tu ca in caz contrar iti va descarca o sub in alta limba ce e bagat acolo. Iar filmele le descarci din y if y (scris legat) insa trebuie sa ai u to re nt (legat). HF