| Narcis2007 a întrebat:

Stie cineva de ce programele gen speedfan imi arata temperatura procesorului 0? le-am reinstalat si tot asa, in bios cand verific imi arata temperatura procesorului

2 răspunsuri:
| Narcis2007 explică:

Am placa asta:
http://www.pcgarage.ro/placi-de-baza/gigabyte/ga-890gpa-ud3h/

cu vreo 6 luni inainte imi arata temperatura...

| MrSnuggles a răspuns:

Ce placa de baza ai? Ori e serie prea noua sau prea veche, in ambele cazuri spera ca la urmatoarea vresiune sa fie inclus si senzorul de temperatura de la placa ta de bazawinking