| Creattzaa a întrebat:

Stie cineva de ce se sterg comentariile singure de la pozele de pe facebook?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu indeplinesc termenii si conditiile impuse de facebook.

| IgoToHellForThis a răspuns:

Daca cei care ti'au lasat commuri pe poze si'au sters conturile automat se sterg si comentarile. c: funda?

| Creattzaa explică:

Pai au aparut o perioada si apoi s-au sters...nu persoanele nu si-au inchis conturile de facebook si nici nu le-au sters

| AIex a răspuns:

Poate fi si cea zis spetsnaz, asa am patit si eu dar mie mi-a sters comentariile persoana pe a carui perete am postat comentariul laughing