| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de firma asta Depanero, din Brasov? Sunt de incredere?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Da, am trimis la garantie un laptop si un router, la laptop mi l-au reparat iar routerul mi-a fost inlocuit, bineinteles ca am avut garantie la ele si nu m-a costat nimic.
Sunt ok oamenii, doar ca nu sunt cine stie ce profesionisti, m-am chinuit sa le explic la laptop ce si cum pana sa inteleaga.

| anonim_4396 explică (pentru Evolution):

Mi s-a stricat butonul de on/off la un aparat foto, crezi ca ar putea sa-l repare? Stii cumva daca se poate repara?

| Evolution a răspuns (pentru anonim_4396):

Logic ca se poate repara si nu stiu daca il repara, am citit intrebarea si nu e nevoie sa imi spui de 2 ori.
Cauta pe google depanero, intrii pe site'ul lor oficial si iei numarul de telefon si ii suni, vezi daca poate sa iti repare si sa le trimiti camera si cat costa.

| anonim_4396 explică (pentru Evolution):

Am scris comentariul inainte sa-mi raspunzi la cealalta intrebare. happy Merci

| Evolution a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu reusesti cu depanero cauta site-uri in genul ala, service-uri care mai repara camere foto.
Camera merge reparata, intrebarea e sa gasesti piesa pentru camera ta si cineva care se pricepe.
Oricum ai grija cu preturile, unii cam exagereaza.