| mario366 a întrebat:

Stie cineva de unde as putea achiziționa Playstation Move Twin Pack in Romania? Pentru ca oriunde caut scrie stoc epuizat

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Majoritatea firmelor spre ex Media GALAXY, Altex, eMag, Flanco, etc, au acelasi distribuitor pentru acest produs, iar daca pe Altex scrie stoc epuizat, probabil o sa vina in acelasi timp si-n Altex si-n eMag de exemplu, acum intrebarea buna. e cand o sa fie valabil

Cel mai bine faci asta, eu am facut asta cu un abonament de Xbox live gold pentru Xbox One S-ul meu, suna la cei de la Media Galaxy si intreaba cam cand o sa revina in stoc, apropo alerta de stoc te ajuta in astfel de cazuri, iti vine pe email cand stocul a fost refacut la firma respectiva, mult noroc