| Cristian1313 a întrebat:

Stie cineva de unde as putea sa iau o tasta "space" la bucata cum ar veni? laughing Am un laptop Lenovo y580 si nu sunt prea multe modele in Romania, am vazut doar tastaturi noi intregi la 3 milioane... eu vrea o tasta, si poate fi si second.

A doua varianta ar fi s-o repar p-aia pe care inca o mai am, dar are un mecanism mai complex, pe scurt are niste dintisori rupti si numai tine aproape deloc niste chestii de fier care sunt necesare sa stea tasta locului. merge sa scriu cu space decat daca apas pe ventuza aia mica cu degetu, fara tasta.

Dau funda, ajutor? thinking sad

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Tastaturile de laptopuri se vand asa. nimeni nu cred ca o sa-ti vanda o tasta anume.