| Panda_Anda_Petit_1977 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara husa Iphone 4s facatura? Va rog ajutati-ma. Pariti mi-au cumparat mai intai o replica pentru a vedea daca sunt capabila sa am grija de un Iphone. Telefonul e ok ♥ dar husa pentru el nu stiu unde sa gasesc... Poate sa imi dea cineva un site sau un loc anume puppy dog eyes! Multumesc frumos :*
[Sper ca este buna categoria]

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Daca este o replica inseamna ca cel mai probabil respecta dimensiunile unui iPhone4/4S original. De aceea, cam orice husa de iPhone4/4S ar trebui sa-ti fie buna.

Poti sa incerci pe okazii.ro

Numai bine,
Shin happy

1 răspuns:
| damad3pica a răspuns:

Buna, gasesti huse simpatice pentru iPhone si nu numai pe https://www.facebook.com/accesorii.sicadouri.