| johnbucuresti a întrebat:

Stie cineva GAZDUIRE GRATUITA?
Am cumparat un domeniu
numele-calului.ro

Unde pot sa gazduiesc acest domeniu gratis?

AM NEVOIE DE FTP

Domeniul este.ro

4 răspunsuri:
| johnbucuresti explică (pentru Rorro_Mexicanos_1985):

MINCIUNA hostinger este o teapa nu ofera gazduire garatuita cand vrei sa iti faci si tu un e-mail gata iti cere bani
cand ai si tu 7000 de vizitatori / zi iti sterge site-ul si iti scriu un e-mail ca site-ul tau a depasit toate celelalte site-uri
chiar daca tu ai platit cu ani din viata ta zile si nopti ca sa constuiesti la site-ul respectiv
NU VA FACETI CONT PE HOSTINGER
MIE MI-AU STERS SITE-UL si mi-au dat un e-mail ca am avut prea multi vizitatori
iar eu am muncit ani de zile zi de zi la site-ul respectiv
ho ho ho hostinger
imi e scarba de hostinger

Oricum iti multumesc pentru intentie Drumul spre iad este pavat cu intetii bune. vad ca esti imbracat in preot

| MarciConstantin a răspuns:

Incearca www.000webhost.com, ofera gazduire gratuita, ofera o viteza buna, serviciu de calitate si foarte usor de utilizat. Ai si FTP.

| johnbucuresti explică (pentru MarciConstantin):

EU AM DOMENIILE MELE
NU VREAU SA IMI DEA EI DOMENIU DE LA EI
EU AM CUMPARAT DE LA ICI domenii
propriile mele domenii
nu stiu cum sa ma fac inteles
eu am cumparat dreptul de a folosi numele
www.bucatar-bun.ro

coada-calului.ro
Acum am nevoie de gazduire pentru ele