| Bogdan549 a întrebat:

Stie cineva in Craiova unde pot scapa de niste componente de calculator cat mai repede si poate sa mai primesc poate si niste bani. Problema e ca am o unitate PC intreaga fara hdd, dar am placa de baza stricata si nu vreau sa pun anunt pe olx sau pe vreun sitwle asemanator cu restul componentelor. Dau funda pentru cei care imi zic unde sa ma duc si ce sa fac.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca la intrebarea celalata: mergi la un service sau (aici un lucru in plus) poti sa-l pui pe net la vanzare, pe piese.