tundenana
| tundenana a întrebat:

Stie cineva in Oradea unde as putea sa repar un aparat foto digita? sau stie cineva dintre voi ce poate sa fie problema, aparatul meu foto digital (Fuji digital camera - card de memorie 2 g tip xD ) nu citeste cardul de memorie... am cumparat un card de memorie nou si tot nu il citeste... ma poate ajuta cineva? multumesc

Răspuns Câştigător
| onaxa a răspuns:

@tundenana, ai in meniul aparatului aceasta optiune (acum depinde si de model). Eu am avut o problema asemanatoare, dar cu un Samsung.
Reparatii foto digitale in Oradea pe strada Libertatii nr 54, tel 0359/196-666, 0770/125-604

5 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Incearca sa dai un format din softul aparatului.

tundenana
| tundenana explică:

Miruna draga... asa usor e de zis... oare poti sa imi dai si detalii cum sa dau format la soft? merci

tundenana
| tundenana explică:

Am fost pe strada libertatii si nu se poate face nimic... oricum merci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.cardinaltopsystems.ro

| onaxa a răspuns:

Reparatii foto digitale, calculatoare, laptop-uri, copiatoare, imprimante, monitoare, televizoare si orice fel de aparat electronic pe str. 22 Decembrie, nr. 9A la Onaxa Electronics. Tel 0359-444344 sau 0744297169