| Muufy a întrebat:

Stie cineva o aplicatie de ascultat muzica pentru iphone?
Am gasit destule, dar nu una care sa functioneze fara net, care sa redea melodiile una dupa alta, sau care macar sa functioneze convenabil.
Daca nu stiti, puteti sa-mi explicati cum sa o iau trasa pe stick de pe laptop?
Multumesc!
(scuzati daca am gresit categoria- oscilam intre tehnologie si muzica)

Răspuns Câştigător
| Flore_Kevin_1998 a răspuns:

Imusic o folosesc si eu, astepti cand se duce liniuta portocalie pana in capat si o poti asculta fara net! Funda?

| Muufy explică (pentru Flore_Kevin_1998):

Sunt multe tipuri de "imusic"
Cam cum arata iconita?
Multe dintre ele sunt fake mai mult ca sigur.

4 răspunsuri:
| Muufy explică:

Am uitat sa mentionez - ~gratuita~

| Flore_Kevin_1998 a răspuns:

Iconita e fix ca ceea ce ai tu default la iphone doar ca e rosu