| Gabi_Utzz_Vlad_1990 a întrebat:

Stie cineva o aplicatie de cantarit pe telefon sau tableta?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pai si ce faci ma frate, te urci pe telefon ca sa te cantaresti? Agati sacosa de legume de telefon ca sa o cantaresti? Nu exista asemenea aplicatie.

| halogen001 a răspuns:

Nu cred ca exista - cantarele au senzori de cantarit, iar telefonul nu are.

Ar merge aplicatii de masurat lumina (pentru telefoane cu senzor de lumina), de masurat inclinarea, distanta (evident cu aproximatie), nivelul de zgomot (decibelmetru), radiatiile daca atasezi un detector de radiatii, temperatura, campul magnetic (daca au senzor magnetic).

| evo22 a răspuns:

Cand o sa gasesti...sa ma anunti si pe mine. big grin