| Liviucu a întrebat:

Stie cineva o aplicatie pentru telefon care poate bloca absolut toate apelurile necunoscute ce le primesc? Mi-am pus Blacklist-ul dar ala blocheaza numarul necunoscut doar al unei persoane - adica doar a unui anumit numar de telefon care-l introduc tot eu. Dar eu vreau sa-mi blocheze toate apelurile necunoscute, indiferent ca am sau nu acei apelanti in agenda. [Funda!]

Răspuns Câştigător
| Roibu a răspuns:

Fiecare telefon chiar si cele fara slod card, camera foto, vido, mp3, etc.
Accesati meiu telefon apoi Setari apoi Setari Pel/apelurii va va aparea eu scriu in mod aleatoriu:
Dlocarea tuturor apeloriilor
Cind sunt ocupat
Cind nu raspund
Cind ma aflu in aria de acoperire
Va va aparea lista neagra ori lista cu numere respinse automat
Introduceti acolo nr de tel care nu doriti sa va mai contacteze dati save, gata, yes da ori ok apoi numarul daca va incerca sa va sune telefonul va recunoaste automat numarul si il va respinge eventual firama de telefonie mobila va va trimite un SMS ati avut un apel de la nr 076010xxxx.
Sper sa va fiu de ajutor daca nu va descuracati asa sunati la relatii cu clientii si cereti operatorului s aa redirectioneze catre mesageria vocala daca o aveti activa numarul de care vreti sa scapati.

2 răspunsuri:
| SameMistake a răspuns:

Aceasta optiune trebuie sa exista in telefon pe la setari pe undeva. nu stiu ce telefon ai ca sa te indrum.
Numai bine!

| Liviucu explică (pentru SameMistake):

Telefonul meu: Nokia C5-00 (nou de 4 zile)