| David_Stoicaa_1984 a întrebat:

Stie cineva o carte cu schite pentru roboti humanoizi?

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Deocamdata nu a fost publicata nici o carte PENTRU roboti humanoizi, acestia nu citesc, informatiile li se transmit prin programare si transfer de date. Bip bip.

| minrest a răspuns:

Cam greu sa iei direct o schita, si sa lucrezi dupa ea. Schita electrica? Hardul? Softul? Schita mecanica? Designul? Companiile care fac roboti humanoizi nu au de ce sa isi faca publice solutiile. Daca faci Automatica in Politehnica vei putea dupa ce o termini sa mergi in directia asta, daca o sa mai vrei. Daca Automatica e grea, merge si Informatica la Facultatea de Matematica, in cadrul Universitatii. Daca raspunsul e irelevant, imi cer scuze, raspund si eu cum stiu.