| Cristian2003 a întrebat:

Stie cineva o firma in care tabletele se dau in rate?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La eMAG poti lua in rate

| SonicAndrei a răspuns:

În general, la orice magazin poți cumpăra obiecte (inclusiv tablete) în rate. Găsești la Altex, eMAG, Domo, Flanco etc...

Nu știu dacă poți lua direct de la firmă în rate, eventual poți întreba. Dar mai întâi trebuie să cauți tableta potrivită (să fi bună și să-ți placă), apoi te gândești de unde o cumperi.

| Cristian2003 explică (pentru SonicAndrei):

Dar daca vrei sa o comanzi online poti sa platesti in rate?

| SonicAndrei a răspuns (pentru Cristian2003):

Sigur că da, nu contează că o cumperi din magazin sau de pe site. Intră de exemplu pe www.emag.ro/tablete/c și alege o tabletă (oricare). Simulează că vrei să cumperi tableta (dai „Adaugă în coș") și te uiți și la rate, dar nu te duci până la capăt.
Poți citi mai multe aici: http://info.emag.ro/comanda-si-livrarea/11
Sau de la orice magazin intrând la Ajutor, Info, Cum cumpăr... etc.

| biafresh a răspuns:

Evolio ( am luat-o in rate )

| Apostolescu_Stefan_1997 a răspuns:

Uite aici. am luat la nimereala o tableta : https://www.flanco.ro/checkout/onepage/