| Crisa ♥ a întrebat:

Stie cineva sa imi explice de ce mi se inchide pc singur? Dupa ce il deschid la un interval de 30 de minute mi se inchide!

9 răspunsuri:
| LawR3n a răspuns:

Poate fi din cauza temperaturi, rami sau mb

| vladix a răspuns:

Se suprasolicita, ceea ce inseamna ca trebuie curatat de praf, sau sursa nu mai face fata, probabil cativa condensatori umflati. Sursa trebuie schimbata, iar daca te pricepi la electronica, dai jos condensatorii si ii schimbi. Bafta!

| .::CyBeR::. a răspuns:

Da e sursa am patit-o si eu pana am schimbat-o.

| Atotstiutorul a răspuns:

Sursa e de vina!

| bingbang_2869 a răspuns:

Probabil coolerul tau, sau mai pe romaneste, sistemul de racire al pc`ului tau nu mai face fata happy... Ar trebui sa-l verifici ...sa extragi praful de pe cooler si sa urmaresti rezultatele. Multa bafta!

| Bogdyx a răspuns:

Spune-ne si ce faci in alea 30 de minute. poat fi mai multe cauze: temperaturi, ram, hdd, sursa; deci nu isi poate da nimeni seama din prima de la ce este daca nu detaliezi mai multwinking; dar curata-l de praf si vezi daca mai face, scoate si placutele de ram sa le stergi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a stricat. arunca-l

| oscar_5862 a răspuns:

Pentru ca a fost programat sa se inchida.

| Crisa ♥ explică:

In alea 30 de minute stau pe mess si pe google!