| lindsay a întrebat:

Stie cineva sa-mi spuna cum sa sterg un cont pe freelancer.com?

Răspuns Câştigător
| Adda27 a răspuns:

Nu poti, dar il poti seta sa nu iti mai trimita emailuri si sa nu mai intri pe cont.

| anca174 a răspuns (pentru Adda27):

Imi spui si mie te rog unde gasesc aceasta setare?

| fif2002 a răspuns (pentru anca174):

Buna,
in caz ca nu ai gasit deja, dai click pe numele tau de utilizator, in meniul care apare intri la edit settings si acolo gasesti email settings

| Adda27 a răspuns (pentru fif2002):

Buna, sunt in aceeasi situatie. Daca setez sa nu mai primesc emailuri, dar contul ramane deschis, percepe vreo taxa pentru acest lucru? Va trebui pe viitor sa platesc ceva?

| fif2002 a răspuns (pentru Adda27):

Din cate stiu nu trebuie sa platesti nimic, acolo platesti doar daca ai pus un job si cineva il face pentru tine sau daca cumparat unul din abonamentele premium (dar in acest caz scrie ca poti renunta oricand la abonament)