| xIuliaNNN a întrebat:

Stie cineva un CFG pentru CS classic mod? Vreau un CFG gen
pentru tinta sa nu mai asa asa la AK, M4 si Deagle, si sa dau din rotita in jos sa faca bhop si cand dau in sus de rotita sa faca JUMP! Daca stie cineva un CFG de genul asta dati-mi link-ul!(FARA CODURI)!

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Cipyxxx a răspuns:

Ceea ce vrei tu pentru arme este cod.
CFG-ul nu te ajuta cu nimic, eu am jucat default foarte mult timp.
Ca sa faci bhop scrii asa in consola "bind mwheeldown +jump", intri pe server si dai de rotita in jos mereu. Folosesti A si D in timp ce dai de rotita in jos.
Unele servere nu pot agreea CFG-urile, iar daca tu folosesti unul ai o mica sansa ca cel care l-a facut sa puna ceva "stricat" in acel cfg, iar daca ti se va face wargods va aparea acolo si vei lua ban.

Iti suferez sa-ti cumperi cs pe steam si sa joci default, fara cfg.
Sper ca te-am ajutat,