| VyKond a întrebat:

Stie cineva un program care sa ma alerteze daca temperatura placii video trece de anumite grade? DAU FUNDA ( apropo am ATI deci gasiti un program sa mearga)

2 răspunsuri:
| dragosforme a răspuns:

Cred ca merge cu msi afterburner big grin dar o placa video de ex a mea saphire radeon 6790 sta in jocuri si la 80 de grade...

| VyKond explică (pentru dragosforme):

Nu stiu ce e cu a ta, dar eu am Sapphire HD 7770 si in Crysis 3 la high sta la 50 grade cu fanu' la 80%. Ziceam daca stiti in cazul in care se intampla ceva in timp cem a joc. big grin In orice caz cred ca o sa incerc si cu afterburner. Mersi!