| gabitza_6878 a întrebat:

Stie cineva un program pentru editare video ( free) in afara de windows movie maker? unul cu care sa pot contopi mai multe video-uri si poze ...stiu ca era un program ( parca se numea video tang sau ceva de genul ) daca il stiti va rog sa-mi spuneti care e numele complet si corect.

Răspuns Câştigător
| Podwer a răspuns:

VideoPad? programu e free nu e chiar asa bun dar daca vrei sa faci ceva profesional iti recomand Sony Vegas uite aici tutorial cum se instaleaza full si free :D http://configpc.info/? s=sony+vegas

1 răspuns:
| BeYoU a răspuns:

Sony vegas pro 9!